Powstanie hotel i restauracja Nobu

 

Robert De Niro wraz z szefem kuchni Nobu Matsuhisą i producentem filmowym Meire Teperem mają niemal 40 oryginalnych restauracji i hoteli na 5 kontynentach, w tym w Londynie, Monte Carlo, Las Vegas, i Mediolanie. Z wykwintnych dań kuchni japońskiej, wyjątkowej atmosfery i nienagannej obsługi korzysta łącznie 3 mln gości rocznie. Teraz do listy wybranych miast Roberta De Niro ma dołączyć Warszawa, w której aktor zamierza otworzyć hotel i restaurację Nobu.

Z informacji prasowych wynika, że inwestycja powinna wystartować na początku 2020 roku. Pięciogwiazdkowy hotel ma zostać ulokowany przy Wilczej, w miejscu obecnego Hotelu Rialto, należącego do Tacit Investment. Za projekt odpowiedzialna jest polska pracownia Medusa.

Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej – komentuje prezes Tacit Investment Karolina Kaim.

kup artykuly platne