5 najbardziej pikantnych plotek

 

Brad Pitt, Jennifer Aniston i Angelina Jolie często są łączeni w fałszywe tabloidowe historie. Oto 5 najbardziej pikantnych plotek dotyczących trzech wskazanych gwiazd.

W październiku zeszłego roku powstała plotka, że Angelina Jolie ostrzegła Jennifer Aniston, aby trzymała się z dala od Pitta i jej sześciorga dzieci. Absurdalna historia opierała się na pomyśle, że Brad Pitt powrócił do Jennifer Aniston i pozwolił jej spędzać czas ze swoimi dziećmi, co nigdy nie było prawdą. Przedstawiciele obu gwiazd zapewnili niezliczoną ilość razy, że się nie pogodzili. Mniej więcej w tym samym czasie historia została opublikowana, a portal Entertainment Tonight spekulował, że Brad Pitt „rozpoczął randki ze względu na dzieci oraz aby pocieszyć się po rozstaniu z Angeliną”.

W sierpniu zeszłego roku obalono historię o tym, jak Jennifer Aniston pomoże Bradowi Pittowi zdobyć opiekę nad dziećmi jego i Jolie. Magazyn twierdził, że aktorka ma służyć jako świadek byłego męża i „stanąć w jego obronie, aby pokazać go jako oddanego tatę”. Krótko przed opublikowaniem artykułu, przyjaciel Aniston Portia de Rossi powiedział, że Jennifer Aniston i Brad Pitt „nie widzieli się”. Znajomi pary zapewnili również, że Aniston nie brała udziału w walkach o opiekę nad dziećmi byłego męża.

Niedługo później obalono również plotkę o tym, że prawdziwym powodem rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta był powrót aktora do Jennifer Aniston. Publikacja dalej twierdziła, że Brad Pitt i Jennifer Aniston spotykali się przez całe lato. Tylko, że Aniston spędziła lato w Europie, kręcąc film „Murder Mystery”, a Pitt spędził lato w Los Angeles, kręcąc serial „Dawno, dawno temu” w Hollywood.

W sierpniu RadarOnline opublikował, że Jennifer Aniston cieszy się z depresji Jolie po rozwodzie z Pittem. Rzekome źródło mówiło: „To jest kobieta, którą Jen uważa za czyste zło, więc cieszy się, widząc, ze dostała to, na co zasługuje”. Menadżer wypowiadający się w imieniu Jennifer Aniston, zapewnił jednak, że ta historia jest nonsensem. również sama aktorska podczas wywiadu dla CBS nazwała historie z udziałem jej i Pitta „operą mydlaną, która nigdy się nie kończy”.

W końcu In Touch w maju zeszłego roku podał fałszywą plotkę, że Angelina Jolie była wściekła, bo Pitt i Aniston planują mieć razem dziecko. Magazyn People, znacznie bardziej wiarygodne źródło wiadomości o gwiazdach, relacjonował w tym samym czasie, że Pitt i Aniston „nie widzieli się od wieków” i „nie mają regularnego kontaktu”, a ich związek jest „historią starożytną”. Oczywiście Pitt i Aniston nie pogodzili się z sobą, nie mówiąc już o tym, że mają razem dziecko, a Angelina Jolie nie była wściekła na wyimaginowany scenariusz.

Źródło: Gossip cop

kup artykuly platne