Następca tronu obchodzi piąte urodziny

 

Czy można być „normalnym” pięciolatkiem, jeśli w przyszłości trzeba będzie rządzić krajem? Nad tym zastanawia się wielu, odkąd na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary książęcej – książę George, który ostatnio obchodził swoje piąte urodziny. Póki co rodzice podobno starają się utrzymać jego przyszłą rolę w tajemnicy.

– Nadejdzie czas i miejsce, w którym George dorośnie i zrozumie, jakie jest jego miejsce w świecie. Teraz jesteśmy bardzo normalni  – powiedział książę William.


Takie informacje podkreślają również media. Zgodnie z doniesieniami Kate i William starają się chronić swojego najstarszego syna przed faktem, że pewnego dnia zostanie królem.

– Kate trzymała swoje dzieci z dala od publicki, tak bardzo jak to tylko możliwe. Nie mają absolutnie pojęcia, że są królewskimi dziećmi. Na zdjęciach wyglądają idealnie, ale w domu bawią się, tarzają w błocie, spadają z kucyków i krzyczą z furią! – komentuje osoba będących w bliskich relacjach z dworem.


W to, że zachowują się jak inne dzieci, można uwierzyć, ale czy książę George naprawdę nie wie, że jest z królewskiego rodu i kiedyś zostanie królem? Być może nie jest szczególnie traktowany w przedszkolu i tak jak każdy z nas uwielbia jeść pizzę, ale ile dzieci w jego wieku nie chodzi na co dzień w krótkich spodniach? Tak czy inaczej, przyszłemu królowi Anglii, życzymy z okazji piątych urodzin wszystkiego najlepszego!