The Rolling Stones odwołuje trasę koncertową

 

The Rolling Stones odkładają nadchodzącą trasę koncertową, aby frontman Mick Jagger mógł się poddać leczeniu. Zespół ogłosił tą wiadomość w przekazanym oświadczeniu.

– Mick Jagger został poinformowany przez lekarzy, że w tym czasie nie może wyruszyć w trasę, ponieważ potrzebuje leczenia. Lekarze poradzili Mickowi, że takie rozwiązanie zapewni mu całkowite wyzdrowienie, aby mógł jak najszybciej wrócić na scenę – czytamy w komunikacie.

Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia Micka Jaggera nie podano. Nie zdradził ich również sam muzyk, który w mediach społecznościowych złożył oświadczenie i przeprosił swoich fanów za odwołanie koncertów.

– Przykro mi. Naprawdę nienawidzę tak zawodzić. Jestem zdruzgotany, że muszę odłożyć trasę, ale będę bardzo ciężko pracował, aby jak najszybciej wrócić na scenę. Jeszcze raz przepraszam wszystkich – napisał frontman zespołu The Rolling Stones.Trasa koncertowa The Rolling Stones „No Filter Tour” miała rozpocząć się w kwietniu w Miami. Organizatorzy z AEG Presents and Concerts West radzą posiadaczom biletów, aby zachowali je, ponieważ będą ważne w czasie kolejnej trasy.

Źródło: USA Today

kup artykuly platne