Praca idealna czeka!

 

Czekolada to przyjemność za którą wielu z nas słono płaci, ale producenci Cadbury chcą to zmienić i zamiast tego nagradzać ludzi chcących spróbować nowych produktów. Mondelez International – firma stojąca za słodkimi markami, takimi jak Cadbury, Oreo, Milka i Green & Blacks, poszukuje 4 osób, które dołączą do zespołu zajmującego się degustacją czekolady.

Najlepsza część tej wymarzonej pracy? Żadne doświadczenie nie jest wymagane. Firma wyszkoli swoich degustatorów, co oznacza, że nie są wymagane żadne formalne kwalifikacje. Wszystko, o co prosi producent słodyczy, to „zamiłowanie do słodyczy”, „kubki smakowe”, umiejętność wyrażania szczerych opinii i chęć spróbowania nowych produktów. W ramach procesu rekrutacji kandydaci będą jednak testowani pod kątem ich zdolności do wykrywania subtelnych różnic smakowych między produktami czekoladowymi.

Jeśli jesteś osobą, która lubi smakować różnice na przykład w ilości cukru – to może być twoje nowe powołanie. Jednak jeśli masz jakieś ograniczenia dietetyczne lub alergie pokarmowe, praca nie jest dla ciebie. Ponadto miejscem pracy jest Reading Science Center w Wokingham w Berkshire w Wielkiej Brytanii, a czas to niepełny wymiar godzin –około 8h w tygodniu.

Rywalizacja o jeden z czterech etatów będzie zacięta. W ubiegłym roku podobne zapytanie spotkało się z prawie 1500 aplikacjami w ciągu pierwszych 24 godzin, stając się piątym najczęściej oglądanym ogłoszeniem na LinkedIn według The Sun. Zwycięzcy zostaną wybrani 8 marca. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 14 dni, twoja aplikacja prawdopodobnie nie została wzięta pod uwagę.

Źródło: CNBC

kup artykuly platne