Aplikacja zatrzyma przyszłość obuwia?

 

Para Adapt BB, zapowiadana jako przyszłość obuwia została wprowadzona za cenę 350 dolarów. Samowiążące się buty można skontrolować ręcznie za pomocą dwóch przycisków. Jednak aktualizacja aplikacji Google Android, która pozwala użytkownikowi rozluźnić lub dokręcić sznurówki w obuwiu, nie działa. Klienci skarżą się, że aplikacja synchronizuje się tylko z jednym butem.

Jeden z recenzentów Google Apps, Glenn Jeffries, napisał: „Aktualizacja oprogramowania zakończyła się błędem, a teraz mój prawy but nie ładuje się ani nie włącza !!!! Wydawanie 350 dolarów na buty i brak gotowości do pracy nie ma sensu”.

Nike twierdzi, że na nowo odkryła sznurówkę do butów, która pochodzi z 3500 r. p.n.e., czyli z czasów „przed piramidami”. Przed wypuszczeniem aktualizacji aplikacji do samowiążących się butów Nike zapewniał: „sznurowadła dobrze się wiązały, ale wydaje nam się, że będziemy musieli coś poprawić”.

Co więcej, to nie jedyny problem z samowiążącymi się butami Nike. Wcześniej Zion Williamson, gwiazda koszykówki z college'u na Duke University w Północnej Karolinie, poślizgnął się i upadł, gdy jedna z jego sznurówek się rozpadła. Incydent spowodował, że cena akcji Nike spadła o ponad 1%.

Źródło: BBC

kup artykuly platne