Nie zapłacił za usługi hotelowe?

 

Jak podaje „Super Express”, Brandon Howard – syn Michaela Jacksona – nie zapłacił za usługi, z których korzystał nocując w ekskluzywnym hotelu Le Regina w centrum w Warszawie w październiku. 37-letni piosenkarz i producent muzyczny zalega z opłatami w łącznej wysokości 15 tys. zł.

– Ostatniej nocy jego pobytu recepcjoniści poprosili go o kartę, aby uregulował płatności. Powiedział, że zrobi to później, bo ma rzeczy w pokoju. Po godzinie 4 rano zszedł na dół, omijając recepcję. Kiedy pracownik wybiegł za nim, mówiąc, że ma rachunki do opłacenia, odpowiedział, że jego agent zapłaci, trzasnął drzwiami i odjechał – relacjonuje Aldona Wleklak z agencji Dobre Media, która obsługiwała pobyt syna Michaela Jacksona w Polsce.

Do rachunku za hotel synowi Michaela Jacksona doliczono rachunki za wykwintną kuchnię i własnego kierowcę (prawie 7 tys. zł) oraz luksusowe masaże (3 tys. zł). Dodatkowo Brandon Howard zalega z płatnościami dla agencji Dobre Media na kwotę 5 tys., zł.

– Ciągle czekam na przelew od Howarda. Jednak ciągle coś staje mu na przeszkodzie, aby wysłać pieniądze. A to awaria w banku, pożar w Kalifornii, śmierć przyjaciela, wyjazd do Nowego Jorku czy zwolnienie swoich pracowników – komentuje Wleklak.

kup artykuly platne