Czy kupisz dziecku solarny plecak?

 

W trakcie targów elektroniki konsumenckiej w Azji firma Hanergy zaprezentowała plecak solarny. Jest on częścią zestawu ładującego z cienkiej folii, który umożliwia bezproblemowe ładowanie energią słoneczną w dowolnym miejscu i czasie.

Szkolny zestaw solarny to jeden z wiodących produktów firmy. Na targach elektroniki konsumenckiej spotkał się z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza z uwagi na łączenie nowoczesnej zaawansowanej technologii i estetyki – kolorów Digital Grey, Gem Gold i Lady Rouge.

Plecak solarny wraz z zestawem ładującym został skonstruowany za pomocą systemu, który pozwala na pracę bez przerwy – nawet w cieniu i niskiej temperaturze. Urządzenie nie tylko wytwarza energię, ale jest także power bankiem z akumulatorem o mocy 5000 mAh. Szkolny zestaw solarny można dodatkowo podłączyć bezprzewodowo do wielu urządzeń, również na pokładach samolotów.

infoplanet wydarzenia swiat szkolna moda 2018 2019 plecak solar

Jak zapewnia firma Hanergy, plecak solarny nowej generacji to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach młodych, które mogą z niego korzystać w podróżach zagranicznych, na łonie natury lub w mieście. Szkolny zestaw solarny zapewnia użytkownikom nieprzerwane źródło energii na potrzeby najważniejszych urządzeń elektronicznych, jak telefony komórkowe czy laptopy, które mogą być ładowane za pomocą portów USB, ulokowanych w plecaku.

– Bardzo cieszymy się z wprowadzenia na rynek nowej generacji plecaka solarnego z cienkiej folii. Jesteśmy przekonani, że urządzenie spotka się z entuzjastycznym przyjęciem wśród klientów ze względu na modny wzór i przyjazne środowisku chipy solarne. Nasz plecak solarny będzie wygodnym rozwiązaniem dla młodych w coraz bardziej mobilnym i połączonym społeczeństwie. Każdy potrzebuje dostępu do urządzeń przez cały czas – skomentował nowe rozwiązanie Zheng Di, prezes produktu w firmie Hanergy.

Plecak solarny nowej generacji będzie dostępny w sklepie internetowym Hanergy już w lipcu.

Źródło: