Najnowsza kamera z podglądem Brigade i jej unikalne funkcje

 

Światowy lider bezpieczeństwa pojazdów Brigade Electronics wprowadziła na rynek system monitoringu, wykorzystujący kamery z podglądem 360°: Backeye®360 BN360-200. Nowe urządzenia – oprócz wielu niespotykanych dotąd funkcji – eliminują martwe strefy i zwiększają bezpieczeństwo.

Zaprojektowana technologia wspomagania manewrowania kamerami zapewnia kompleksowy, pełny widok otoczenia pojazdu zawierający ogląd 360° z lotu ptaka w monitorze zamieszczonym w kabinie kierowcy. Dzięki nim reakcja na zagrożenie może być szybsza, nawet przy prędkości zaledwie 5 km/h. Backeye®360 BN360-200 zapewnia maksymalną widoczności wokół pojazdu przez cały czas, bez konieczności spoglądania we wszystkie lusterka. Wystarczy, że kierowca obserwuje jeden monitor.

Na ekranie dostępnych jest 19 różnych podglądów, dopasowanych do niemal wszystkich aplikacji i środowisk oraz opcji portretowych i krajobrazowych. Nowe urządzenie zapewnia funkcje dostępne w wersji poprzedniej (BN360-000), a także ma dodatkową zaletę – oprogramowanie, które można dostosowywać do własnych potrzeb za pomocą monitora i pilota na podczerwień. Zapewnia ono komfort używania, bez konieczności ciągłej koncentracji kierowcy na konfigurowanie podglądu. Może on więc skupic uwagę na manewrowaniu pojazdem i reagowaniu na możliwe zagrożenia.

– Backeye®360 BN360-200 to nowy i fascynujący dodatek do naszej gamy kamer bezpieczeństwa. Dostosowywalne do potrzeb podglądy ekranu i wywoływanie czynności zintegrowane z pojazdem dają zupełnie nowe możliwości prowadzenia pojazdu, zapewniając przez cały czas pełny 360° widok otoczenia pojazdu oraz eliminując martwe strefy i poprawiając bezpieczeństwo floty samochodowej – ocenia Eryk Biskupski z Brigade Electronics Polska.

Źródło: