Królewskie przyjęcie Meghan Markle

 

Czy królowa Elżbieta była zdenerwowana że baby shower Meghan Markle, który odbył się w Nowym Jorku, kosztował milion dolarów? To pytanie zadają sobie magazyny plotkarskie na całym świecie. Według „In Touch”, królowa Elżbieta „nie jest szczęśliwa, że Meghan Markle wyprawiła baby shower w apartamencie o wartości 75 tys. dolarów za noc, jedzenie zostało dostarczone przez znanego szefa kuchni Jean-Georgesa Vongerichten, a wśród gości była Serena Williams, Gayle King i Amal Clooney.

Magazyn twierdzi, że ich źródło utrzymuje ponadto, że „Meghan Markle wydała kolejny milion dolarów na wystawną sześciodniową podróż”. Informator przekonuje media, że Meghan Markle zapłaciła 250 tys. dolarów za prywatny odrzutowiec, którym poleciała z Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku i z powrotem.

– Tak wygórowana kwota nie podobała się królowej Elżbiecie. Źródło, utrzymuje, że królowa Elżbieta miała prawie zawał serca, gdy dowiedziała się o koszcie podróży – dodaje tabloid.

Magazyn nie wspomniał, że księżna Sussex nie zapłaciła za wszystko z własnej kieszeni. Artykuł opublikowany w „Vanity Fair” wskazuje na to, że apartament na Manhattanie został opłacony przez Serenę Williams, a pierwszy etap podróży z Wielkiej Brytanii do USA odbył się w samolocie należącym do przyjaciela z Toronto.

– Jeśli chodzi o powrót do domu, powszechnie wiadomo, że Meghan Markle odleciała prywatnym odrzutowcem opłaconym przez Amal Clooney – twierdzi gazeta.

W przeciwieństwie do szacunków magazynu plotkarskiego, większość sklepów wyliczyła koszt baby shower Meghan Markle na około 200 tys. – 400 tys. dolarów. Wszystko wskazuje jednak na to, że wyliczenia „In Touch” są mocno zawyżone, a tabloid zdecydował się na kolejną publikację nieprawdziwej historii.

Źródło: Gossip Cop

kup artykuly platne