Prywatne święto Harry’ego i Meghan

 

Zbliża się oczekiwane przybycie kolejnego królewskiego dziecka. Tym razem ma być to jednak prywatne święto. Książę Harry i księżna Sussex ujawnili dzisiaj, że planują aby narodziny stały się prywatnym wydarzeniem.

– Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję, aby narodziny ich dziecka odbyły się w warunkach prywatnych. Książę i księżna z niecierpliwością czekają na podzielenie się ekscytującymi wiadomościami ze wszystkimi, gdy już będą mieli okazję świętować prywatnie jako nowa rodzina – poinformował pałac Kensington.

To podejście różni się od postawy księcia Williama i Kate Middleton, którzy ze społecznością dzielili się informacją o przybyciu wszystkich trzech swoich dzieci. Przed urodzeniem księcia Ludwika Pałac Kensington na Twitterze ogłosił, że księżna idzie do szpitala. Kolejny tweet zapowiadał same narodziny, a po kilku godzinach opublikowano zdjęcie, na którym para wychodzi ze szpitala St. Mary's w Londynie z nowo narodzonym Louisem.

Książę Harry i Meghan Markle stwierdzili, że czuliby się nieswojo, gdyby fotografowano ich tuż po porodzie. Zgadzają się z tym niektórzy obserwatorzy, którzy dostrzegają presję wywieraną na kobiety Windsoru, aby wyglądały idealnie nawet po porodzie. Kate Middleton musiała założyć designerską sukienkę i chodzić na wysokich obcasach po przyjściu dziecka na świat. Było to oczekiwane tym bardziej w przypadku księcia Jerzego, którego narodziny – jako spadkobiercy tronu angielskiego – miały być publicznym świętem. Książę Harry i Meghan mają nadzieję, że będą mogli cieszyć się bardziej rodzinnym życiem. Wygląda na to, że to tylko jeden z ich pierwszych kroków.

kup artykuly platne