Plotki o królewskim dworze

 

„National Enquirer” donosi, że królowa Elżbieta cierpi na demencję i nazwała księcia Williama i Kate Middleton następnym królem i królową Anglii. Gazeta twierdzi również, że swojego syna, księcia Karola, królowa Wielkiej Brytanii postanowiła ominąć w kolejce do tronu „w rzadkim momencie klarowności umysłu”. Cała historia jest jednak absurdalna i prawdopodobnie nieprawdziwa.

Po raz kolejny National Enquirer powrócił do swojej dziwnej fabuły o królowej Elżbiecie, która jakoby wyrzuciła „protokół przez okno decydując się opuścić jedno pokolenie i nazwać następnego monarchą swojego ulubionego wnuka zamiast swojego najstarszego syna”. Tabloid twierdzi, że królowa uznała, że „Karolowi brakuje siły do panowania”. To samo źródło – rzekomy królewski sługa – dodaje: „William ma siłę i dyscyplinę, by poprowadzić monarchię... Ludzie go lubią i mówią, że jest bardziej prawdziwy niż jego ojciec”.

Według rzekomego źródła, Kate Middleton będzie doskonałą królową ze względu na jej „współczucie i opanowanie”. Królowa Elżbieta miała ponoć posunąć się nawet do oficjalnego przekazania korony Williamowi w tajnej ceremonii. Co więcej, „National Enquirer” twierdzi, że królowa Wielkiej Brytanii „nakazała księciu Karolowi opuszczenie Anglii i osiedlenie się poza Wielką Brytanią, a zrozpaczony książę Walii miał bardzo źle przyjąć tę wiadomość”.

Źródło: Gossip Cop

kup artykuly platne