Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna trafiła do szpitala. Aby uspokoić swoich fanów, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie i zapowiedziała, że z uwagi na stan zdrowia koncerty zespołu w czasie weekendu zostaną odwołane.

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, któremu popularność przyniosły hity, takie jak: „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Przeznaczeni” czy „Kocham się w Tobie”. Grupa muzyczna ma tysiące fanów, a samą piosenkarkę na Instagramie obserwuje prawie 100 tys. obserwatorów.

Z tego względu publikacja w mediach społecznościowych 26 czerwca zdjęcia ze szpitalnego łóżka wywołała wielkie obawy fanów. Jak zapewniła Magdalena Narożna, trafiła pod opiekę lekarzy szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Choć piosenkarka nie ujawniła, co jest przyczyną pogorszenia jej stanu zdrowia, poinformowała o odwołaniu weekendowych koncertów zespołu Piękni i Młodzi.
 


 

 


 

  

 

 


 

 


 

 

  

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)
– Na razie sytuacja u mnie bez zmian, niestety. Na chwilę obecną weekend koncertowy będzie musieli odwołać, bo nie ma jakieś poprawy jeżeli chodzi o moje leczenie. Dziękuje wam za wsparcie. Jesteście wspaniali. Trzymajcie kciuki. Ja walczę i wracam do zdrowia, mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będziemy się widzieć. Może coś się zmieni, będę was informowała – wyjaśniła w relacji dodanej na Instastories.

W licznych komentarzach fani Pięknych i Młodych zapewniają wokalistkę o swojej sympatii i życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia. Nie ustają również w pytaniach o to, co stało się wokalistce, że trafiła do szpitala. Wielu z nich zauważa, że pobyt w szpitalu zbiegł się w czasie z informacją o rozwodzie gwiazdy disco polo z mężem i innym członkiem zespołu Piękni i Młodzi – Dawidem Narożnym.