Redakcja Infogminy została zaproszona na jedną z imprez Warsaw Fashion Day – wspaniały pokaz kilkunastu polskich projektantów mody. Odbył się on wczoraj o godz. 19.00 w warszawskim Digital Knowledge Village.

Impreza była wspaniała, o czym możecie się przekonać z naszych relacji – nie tylko z pokazu, ale również zza kulis. Dzisiaj pierwsza odsłona, na kolejną oczekujcie w „Trybie weekendowym”.

Jednym z najciekawszych momentów, bo prezentującym najbardziej oryginalną kolekcję, był pokaz Agnieszki Bonisławskiej, kreującej markę Mia Stilo – znanej z naszego cyklu „Młodzi w modzie”. Jej kreacje z kolekcji „Dzikuska” to festiwal naturalności i wdzięku.

 

Nieodłącznym elementem pokazu było pojawienie się prawdziwych egzotycznych gadów, które dumnie pozowały – jak urodzone do roli modelek i modeli. Zaniepokojonych śpieszymy uspokoić, że zwierzęta pochodzą z prywatnej hodowli i są przyzwyczajone do ludzi, dlatego czuły się jak „ryby w wodzie”, nic sobie nie robiąc z toczących się wkoło przygotowań.

 

Pokaz był przygotowywany bardzo długo, każda z modelek oprócz stroju została odpowiednio ucharakteryzowana. Wszystko to mogliśmy obserwować z garderoby artystki i modelek. Długie godziny przygotowań i ich efekty oceńcie sami.