• Poznaj propozycje 5 krajów bez turystów

  • Wybierz Mauritius, Słowenię, Grenlandię, Botswanę lub Kolumnbię

  • Odkryj wśród nich prawdziwy raj i spełnij marzenia

Jeśli chcesz zobaczyć miejsce bez tłumów, pomyśl o odwiedzeniu jednego z 5 niesamowitych krajów. Są prawie nieodwiedzane przez turystów... na razie.

5. Mauritius

Mauritius to prawdziwy raj – wspaniała woda, piękne plaże i mnóstwo prywatności. Trudno się do nich dostać, co może być powodem, dla którego turyści wciąż są tam rzadkością. Jeśli chcesz uniknąć tłumów i zrelaksować się, Mauritius jest odpowiedni dla ciebie.

infoplanet podroze last minute kraje bez turystow Mauritius

4. Słowenia

Być może najbardziej uroczy kraj na naszej liście – Słowenia – znajduje się w Europie Środkowej. Leć do stolicy Lublany i przespaceruj się ulicami. Centrum miasta przypomina Europę na przełomie XX wieku. Jest niezatłoczone, ciche i piękne.

infoplanet podroze last minute kraje bez turystow Slowenia

3. Grenlandia

Choć oficjalnie to nie kraj, ponieważ jest częścią Danii, Grenlandia ma zupełnie inny klimat. Lodowce, dzikie zwierzęta, dzikie ptactwo, pływanie łódką, kemping, zakwaterowanie w stylu rustykalnym – Grenlandia to marzenie.

infoplanet podroze last minute kraje bez turystow Grenlandia

2. Botswana

Botswana jest niesamowitym miejscem na safari. Jednak turyści wciąż wybierają wizytę w Afryce Południowej w jej sąsiedztwie. Być może nadszedł czas, aby skorzystać, zanim pojawią się tam tłumy. Rzeka Chobe jest pełna olbrzymich ilości słoni i lwów. Możesz wybrać się na safari zarówno lądowe, jak i wodne, aby zobaczyć zwierzęta z różnych punktów widzenia.

infoplanet podroze last minute kraje bez turystow Botswana

1. Kolumbia

Turystyka w Kolumbii rośnie szybko – dlatego to miejsce numer jeden do odwiedzenia na naszej liście. Nie będzie to najcichszy kraj spośród wymienionych, ale w najbliższych latach najprawdopodobniej zostanie odkryty przez turystów, więc jeśli jechać, to teraz. Kolumbia ma wiele do zaoferowania – od plaż w Santa Marta i Wysp Rosario aż po historię Kartageny i Bogoty. Są tam niesamowite miejsca, takie jak katedra solna, Monseratte i Bolivar Square, które z pewnością zapełnią się odwiedzającymi w nadchodzących dziesięcioleciach. Ciesz się jedzeniem, napojami, tańcami i kulturą, która sprawia, że Kolumbia jest niesamowitym miejscem do odwiedzenia.

infoplanet podroze last minute kraje bez turystow Kolumbia

kup artykuly platne