Signita Lembobo Lodge to pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany w malowniczym parku Kruger National Park w południowej Afryce. Jest wspaniałym, bardzo luksusowym miejscem – idealyme do wakacyjnego wypoczynku. Ukryty wśród wulkanicznych wzgórz i otoczony klifami, przyciąga zamożnych turystów z całego z świata.

Oprócz bogatej przyrody parku, kusi ich wyjątkową architekturą i niespotykanym designem. Dodatkowo piękne, klimatyzowane i przestronne pokoje o szklanych ścianach pozwalają rozkoszować się niesamowitym widokiem, który rozciąga się nad rzeką N’wanetsi. Za dnia stanowi ona otwarty bar dla przechadzających się w pobliżu zwierząt, po zachodzie słońca nad rzekę przybywają hipopotamy. Jeśli ich odgłosy zaczynają przeszkadzać gościom, wystarczy, by zamknęli się w swym szklanym pałacu. Wówczas mogą rozkoszować się ciszą i spokojem.

 

Hotel Singita

W hotelu Singita Lebombo Lodge poranek warto rozpocząć jak najwcześniej (można skorzystać z usługi budzenia). Gdy po 6 rano udasz się samochodem terenowym na przejażdżkę po okolicy, przewodnik pokaże ci stada zebr, gnu i impali – najczęściej spotykanego gatunku antylop w południowej Afryce. Przebywając na łonie dzikiej, afrykańskiej przyrody, możesz poczuć się jak na planie programu BBC „Planeta Ziemia”. Nie bądź też zaskoczony, gdy chleb, który zamierzałeś zjeść na lunch, zniknie, skradziony przez sprytną, małą małpkę.

Po smakowitej focacci, którą zjesz na obiad, możesz zregenerować siły w relaksującej kąpieli. Wanna w pokoju doskonale pasuje do stylistyki wnętrza – jest owalna, szeroka i głęboka. Nie musisz również obawiać się nagości – apartamenty znajdują się poza zasięgiem wzroku innych gości hotelu. Może się więc zdarzyć jedynie, że nawiążesz kontakt wzrokowy z równie nagą jak ty żyrafą, która zeszła nad rzekę. Ponadto w ofercie hotelu jest również basen, siłownia, sauna i centrum spa.

 

Oferta hotelu Singita w RPA

Po chwili relaksu, po południu przewodnik ponownie zabierze cię wycieczkę, na której tym razem będziesz obserwować lamparty. Gdy wrócisz do hotelu, będzie już czekać pyszna kolacja pod gołym niebem. Jeśli przesadzisz z winem (a może się tak zdarzyć – jest ono wliczone w cenę urlopu), przyjazny personel odprowadzi cię do pokoju. Co więcej, w międzyczasie wypełni go świecami i zabezpieczy łóżko przed owadami jedwabną tkaniną. I choć wszystko, czego dokonasz w ciągu jednego dnia, to zjedzenie imponującej ilości dań i obserwacja afrykańskiej przyrody, poczujesz się zmęczony jak po długim boju i niewyobrażalnie szczęśliwy. Dlatego kolejnego dnia znów wstaniesz o świcie, by przeżyć kolejny, wspaniały dzień w hotelu Signita Lembobo Lodge.