Piękna, zmysłowa bielizna to doskonały upominek – dla kogoś i dla siebie! Jeśli więc pragniesz sprawić przyjemność sobie lub ukochanej, podaruj jej koronkowy zestaw, w którym poczuje się seksownie i wyjątkowo.

Bielizna to zarówno świetna droga wyrażenia uczuć bliskiej ci osobie, jak i doskonały sposób na rozpalenie iskry namiętności. Jak wybrać odpowiednią? Oto 4 praktyczne wskazówki!

1. Sprawdź rozmiar

Jeśli znasz swój rozmiar lub mieszkasz z kobietą, którą chcesz obdarować, masz ułatwione zadanie. W tym drugim przypadku wystarczy, że pomyszkujesz w jej szufladzie z bielizną i sprawdzisz rozmiar na metce biustonosza. Zadanie będzie nieco trudniejsze, jeśli nie wiesz, w czym ci najwygodniej lub nie masz do dostępu do ubrań ukochanej. Wówczas odczekaj na odpowiedni moment, w którym będziesz mógł dyskretnie przyjrzeć się bieliźnie partnerki lub poproś o pomoc w doborze sprzedawcę – profesjonalista z pewnością doradzi ci odpowiedni model i rozmiar.

infoplanet psychologia i lifestyle dobor kobiecej bielizny 1 sprawdz rozmiar

2. Wybierz odpowiedni sklep

Bieliznę możesz kupić wszędzie, nawet w supermarkecie. Jednak kupowanie na oślep nie jest dobrym pomysłem. Znacznie lepsze efekty zapewni wybór jednej z marek, które twoja partnerka lubi i ceni. Jeśli zdecydujesz się na zmysłowy komplet bielizny ulubionego producenta, szansa, że będzie założony więcej niż raz jest zdecydowanie większa.

infoplanet psychologia i lifestyle dobor kobiecej bielizny 2 wybierz odpowiedni sklep

3. Przemyśl swój wybór

W sklepach z bielizną czeka e wiele możliwości: począwszy od przezroczystych koszulek przez zestawy biustonoszy i fig po seksowne pończochy, gorsety i akcesoria. Jeśli chcesz kupić dla siebie lub podarować partnerce bieliznę, która będzie nie tylko ładna i zmysłowa, ale także odpowiednia na co dzień, postaw na skromniejszy, koronkowy zestaw. Jeśli kupujesz prezent i najbardziej podoba ci się fikuśna, bardzo seksowna bielizna? Zastanów się, czy właśnie taka spodoba się również twojej ukochanej. Pamiętaj, że prezent kupujesz dla kogoś, nie dla siebie!

infoplanet psychologia i lifestyle dobor kobiecej bielizny 3 przemysl swoj wybor

4. Zadbaj o opakowanie

Do zapakowania prezentu dla kogoś nie potrzebujesz wymyślnych opakowań i tony płatków róż. Wystarczy, że włożysz bieliznę do eleganckiego pudełka lub owiniesz ją w ozdobny papier. Najważniejsze, byś nie wręczył swojej partnerce prezentu zapakowanego byle jak, na przykład w foliowej torebce, w której przyniosłeś ją ze sklepu. I wreszcie – nie wstydź się i nie podrzucaj prezentu ukradkiem. To naprawdę bardzo miły gest, a jeśli dołączysz do niego bilecik z miłosnym wyznaniem, z pewnością zostanie ciepło przyjęty!

infoplanet psychologia i lifestyle dobor kobiecej bielizny 4 opakowanie prezent