Dawno, dawno temu, przed królewskim ślubem z księciem Harrym Meghan Markle potrzebując dodatkowej gotówki zajmowała się… kaligrafią. Jej strona była reklamowana jako „Markle fun fact”.

Księżna Sussex miała okazję zaprezentować swoje umiejętności również ostatnio, kiedy pomagała mieszkańcom domu opieki dla emerytowanych artystów Brinsworth House przygotowywać dekoracje świąteczne.Księżna naszkicowała czerwonym atramentem „Merry Christmas Love, Meghan”. Później księżna ubrana w sukienkę Brock Collection oraz płaszcz Soia i Kyo rozmawiała z niektórymi byłymi aktorami i aktorkami. Ludzie donoszą, że 87-letnia Josephine Gordon usłyszała od księżnej, że czuje się „bardzo dobrze” i „bardzo w ciąży”.Wizyta odbywała się po ogłoszeniu informacji, że księżna Sussex wkrótce obejmie patronat nad jedną z organizacji królowej Elżbiety. Bez względu na organizację, której będzie patronowała, obserwatorzy cieszą się, że księżna wniesie do organizacji swój urok i swoje pismo.

Choć książę Harry i Meghan Markle zlecili przygotowanie zaproszeń ślubnych, księżna gdyby tylko chciała, mogłaby przygotować je samodzielnie.

kup artykuly platne