Biel jest zdecydowanie trudnym kolorem do noszenia. Zimą rzadko możemy sobie pozwolić na białe elementy w postaci koszul i sweterków, natomiast w cieplejsze pory roku kolor ten częściej wplatamy do stylizacji. Białe sukienki są bowiem idealne na ciepłe, słoneczne dni.

W zestawie do pracy możemy skusić się na obcisłą białą sukienkę za kolano w towarzystwie luźnej marynarki i cielistych sandałków na obcasie bądź zabudowanych szpilek. Po południu świetnie biel sprawdzi się w postaci dziewczęcej, rozkloszowanej sukienki w towarzystwie lakierowanych klapek typu mules i brązowego wiklinowego koszyczka. W takiej stylizacji możemy wybrać się na kawę z przyjaciółką, spacer do biblioteki czy po zakupy. Będziemy czuć się ładnie i komfortowo.

 

Wychodząc wieczorem na miasto, do średniej długości białej sukienki załóżmy czarną skórzaną kurtkę i mokasyny ze złotymi aplikacjami. Pomalujmy usta czerwoną szminką i weźmy do ręki małą torebkę na złotym łańcuszku. W tym wygodnym zestawie śmiało możemy bawić się do rana.

A wy lubicie nosić białe sukienki?

Martyna Lupa