AUDIO

HAPPY HOUR

Zbieranie za logowanie

 

 

Kochani, dzisiaj startujemy i nie zamierzamy się zatrzymać! Chcemy Was nagradzać i motywować za interakcje oraz działania, czyli za aktywność.

Dzisiaj dostajecie pierwszy pakiet nagród, ale to nie koniec. Nasza zabawa jest rozwojowa, dlatego również nasz katalog nagród będzie się rozwijał. Oprócz nagród rzeczowych, mamy w zanadrzu wiele rabatów i zniżek, które przygotowali specjalnie dla Was nasi Partnerzy.

Po uzyskaniu 500 klików każdy uczestnik zabawy otrzyma od nas Kartę Czytelnika, która będzie dawała dodatkowe możliwości.

A oto za co można zdobyć kliki:

  • Zależy nam, aby poznać Twój region oraz Twoje zdanie, dlatego za każdy merytoryczny wpis na forum w zakładkach: "Wasze newsy regionalne" oraz "Dyskusje tematyczne" otrzymasz 1 klik.

  • Jeżeli Twój wpis merytoryczny w zakładce "Wasze newsy regionalne" zostanie opublikowany w serwisie otrzymasz 5 klików.

  • Za wyjątkowo wartościowy wpis w zakładce "Wasze newsy regionalne" przyznamy Ci kolejne 5 klików.

  • Zapisanie się do newslettera Infogmina nagrodzimy 5 klikami.

  • Lajkuj artykuły, które w danym dniu najbardziej Ci się podobają. Jeżeli wytypowany artykuł zostanie jednym z trzech z największą liczbą lajków w tygodniu, dodamy do Twojego konta 5 klików.

  • Jeżeli w zakładce "Wasze newsy regionalne" umieścisz wpis merytoryczny w postaci zdjęcia, który pozytywnie zweryfikujemy, na Twoje konto trafi kolejne 10 klików.

  • Jeżeli w zakładce "Wasze newsy regionalne" umieścisz wpis merytoryczny w postaci filmu wideo, który pozytywnie zweryfikujemy, na Twoje konto trafi 15 klików.

  • Za Twoją recenzję fanpage’u portalu dodamy 15 klików.

Jak widzicie - kliki są wszędzie. 😊 Jest jedno małe "ale", nie chcemy spamu i treści kopiowanych - za takie umieszczone na forum będziemy musieli odjąć 20 klików. Jednak na pewno nie dotyczy to naszych Czytelników.😊
Bardzo prosimy, przeczytajcie regulamin, nie jest długi, a wyjaśnia wiele kwestii, co do których możecie mieć pytania.

Będzie znacznie więcej okazji do zdobycia klików, ponieważ akcji i konkursów mamy w zanadrzu dużo więcej. Zapraszamy do zabawy, czytajcie, wysyłajcie, a my nagradzamy. Powodzenia!


Formularze:

Wersja DOC

Wersja ODT

Wersja PDF
 REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROGRAMIE „Inforeakcja – wielka klik-akcja”

I. Postanowienia ogólne

1. Regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Programie „Inforeakcja – wielka klik-akcja”, zwanym dalej Programem.

2. Organizatorem Programu jest Infogmina Sp. z o.o., ul. Gizów 6, 01-249 Warszawa, tel. 801 500 525, dalej nazywana „Organizatorem”.

3. Program prowadzony jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Celem Programu jest udostępnienie konsumentom (Uczestnikom Programu) możliwości wymiany klików zgromadzonych za pośrednictwem portalu www.infogmina.com na nagrody, wskazane w punkcie III niniejszego regulaminu. Kliki zdobywa się w wyniku regularnego logowania się oraz podejmowania określonych aktywności na portalu Infogmina.com, według zasad określonych w punkcie II niniejszego regulaminu.

5. Uczestnikami Programu „Inforeakcja – wielka klik-akcja”, uprawnionymi do otrzymania nagród, mogą być wyłącznie osoby prawne lub pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Każda osoba prawna oraz pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, może zdobyć nagrodę wyłącznie z jednego konta, założonego na portalu na identyfikujące ją dane.

6. Uczestnikiem może być osoba, która potwierdziła regulamin niniejszego programu oraz chęć przystąpienia do programu w ustawieniach profilu użytkownika portalu Infogmina.com (odnośnik „Mój profil” w prawym górnym rogu portalu).

7. Do programu może przystąpić również osoba biorąca udział w Programie „Klik, klik, klik – kubek w mig I”, „Klik, klik, klik – kubek w mig II” oraz „Klik, klik, klik – parasol na jesień w mig”, po zgłoszeniu drogą e-mailową chęci rezygnacji z udziału w dotychczasowym programie oraz przystąpienia do Programu „Inforeakcja – wielka klik-akcja”, a także potwierdzenia odebrania takiego oświadczenia przez przedstawiciela Organizatora. Kliki zgromadzone w dotychczasowym programie zostaną wówczas przeniesione do puli klików gromadzonych przez Uczestnika w ramach Programu „Inforeakcja – wielka klik-akcja”.

8. Uczestnik, przystępując do Programu, akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

9. Rezygnacja z uczestnictwa w Programie jest możliwa w każdej chwili trwania programu. Rezygnacji Uczestnik dokonuje potwierdzając rezygnację w ustawieniach profilu użytkownika na portalu Infogmina.com.

10. Uczestnik, który zrezygnował z udziału w Programie może ponownie przystąpić do programu, potwierdzając akceptację regulaminu i chęć przystąpienia do Programu w ustawieniach profilu użytkownika na portalu Infogmina.com.

II. Kliki

1. Uczestnicy Programu „Inforeakcja – wielka klik-akcja” logując się oraz podejmując określone aktywności na portalu www.infogmina.com zgodnie z warunkami określonymi w kolejnych punktach regulaminu, uzyskują kliki w formie elektronicznej, które gromadzą poprzez system informatyczny na wirtualnym koncie Uczestnika.

2. Ilość zgromadzonych klików wyświetlana jest w ustawieniach profilu użytkownika na portalu Infogmina.com.

3. Aktualizacja stanu klików odbywa się po weryfikacji dokonanej przez przedstawiciela Organizatora lub opublikowaniu przesłanego materiału na portalu www.infogmina.com. Weryfikacja dokonywana jest w dni robocze w ciągu 48 godzin od podjęcia nagradzanej klikami aktywności. Upływ terminu ulega zawieszeniu w dniach wolnych od pracy.

4. Rezygnacja z uczestnictwa w Programie powoduje blokadę naliczania klików. Kliki zgromadzone na wirtualnym koncie Uczestnika do momentu złożenia oświadczenia o rezygnacji nie zostają skasowane.

5. Rozpoczęcie naliczania klików uzależnione jest od potwierdzenia zapoznania się z regulaminem Programu. Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem można złożyć poprzez potwierdzenie akceptacji regulaminu oraz chęci przystąpienia do programu w ustawieniach profilu użytkownika na portalu Infogmina.com.

6. Kliki naliczane są w następujący sposób:

A. 1 klik – za każdy merytoryczny wpis na forum portalu www.infogmina.com w zakładkach: „Wasze newsy regionalne” oraz „Dyskusje tematyczne”; za wpis merytoryczny w zakładce „Wasze newsy regionalne” uznaje się wpis dotyczący aktualnych wydarzeń z regionu Uczestnika programu; za wpis merytoryczny w zakładce „Dyskusje tematyczne” uznaje się wpis dotyczący tematów poruszanych na portalu www.infogmina.com;

B. 1 klik – za logowanie w co najmniej 4 dni w miesiącu dowolnie wybrane przez Organizatora; dzień punktowanego logowania będzie ogłaszany w danym dniu na portalu www.infogmina.com oraz na fanpage’u portalu na Facebooku;

C. 5 klików – za wpis merytoryczny w zakładce „Wasze newsy regionalne”, który zostanie opublikowany w serwisie www.infogmina.com w formie artykułu; kliki są przyznawanie niezależnie od klików przyznawanych na podstawie podpunktu II 6. A, G i H  niniejszego regulaminu;

D. 5 klików – za wpis merytoryczny w zakładce „Wasze newsy regionalne”, który zostanie uznany za wyjątkowo wartościowy; kliki są przyznawanie niezależnie od klików przyznawanych na podstawie podpunktu II 6. A, G i H niniejszego regulaminu;

E. 5 klików – za zapisanie się do newslettera Infogmina; kliki są naliczane jednorazowe i zostają cofnięte w przypadku cofnięcia subskrypcji;

F. 5 klików – za pozytywny głos (lajk) oddany na opublikowany w danym tygodniu artykuł, jeśli zdobędzie on największą liczbę pozytywnych głosów spośród artykułów opublikowanych w danym tygodniu; pod uwagę brane są 3 artykuły z największą liczbą pozytywnych głosów w każdym tygodniu, a w razie tej samej ilości głosów pozytywnych – artykuły opublikowane na portalu www.infogmina.com z późniejszą datą; nagrodzone klikiem mogą być wyłącznie pozytywne głosy oddane w dniu publikacji artykułu;

G. 10 klików – za zweryfikowany wpis merytoryczny w formie obrazka lub fotografii w zakładce „Wasze newsy regionalne”; kliki są przyznawanie niezależnie od klików przyznawanych na podstawie podpunktu II 6. A i B niniejszego regulaminu;

H. 15 klików – za zweryfikowany wpis merytoryczny w formie pliku wideo w zakładce „Wasze newsy regionalne”; kliki są przyznawanie niezależnie od klików przyznawanych na podstawie podpunktu II 6. A i B niniejszego regulaminu;

I. 15 klików – za recenzję fanpage’u portalu opublikowaną na fanpage’u portalu na Facebooku; kliki są przyznawane wyłącznie pod warunkiem połączenia konta na portalu www.infogmina.com z kontem na Facebooku;

J. -20 klików – za każdy wpis na forum portalu www.infogmina.com w zakładkach: „Wasze newsy regionalne” oraz „Dyskusje tematyczne”, który zostanie uznany za spam lub kopię treści funkcjonujących w Internecie;

III. Nagrody

1. Nagrodę otrzymuje Uczestnik po zebraniu odpowiedniej liczby klików, odpowiadającej wartości danej nagrody, określonej w punkcie II regulaminu i wyrażeniu chęci wyboru danej nagrody za liczbę klików wskazaną w punkcie III 2. niniejszego regulaminu.

2. Nagrody stanowią:

A. etui na kartę kredytową z ochroną przed skanowaniem kart RFID – wartość: 600 klików;

B. torba ekologiczna, wymiary 27x30 cm – wartość: 2700 klików;

C. butelka do wody z koszyczkiem na owoce, pojemność 500 ml – wartość: 2700 klików;

D. t-shirt bawełniany dostępny w dwóch kolorach, rozmiary: S,M,L,XL,XXL – wartość: 2900 klików;

E. kubki ,,ginące zwierzęta’’, pojemność 300 ml – wartość: 3000 klików;

F. maskotka słonik, wielkość 40 cm – wartość: 3000 klików;

G. torba na dokumenty z dwoma uchwytami oraz odpinanym paskiem na ramię, wymiary: 40x28x7 cm – wartość: 3000 klików;

H. torebka biodrowa niewielkich rozmiarów – wartość: 3500 klików;

I. miękka wielofunkcyjna torba podróżna o pojemności 47 l z uchwytami, wymiary 30x67 cm – wartość: 3500 klików;

J. kubek z przyssawką i szczelnym zamknięciem, pojemność 450 ml – wartość: 4900 klików;

K. kubek izotermiczny z ergonomiczną opaską ułatwiającą trzymanie, pojemność 200 ml – wartość: 5200 klików;

L. ręcznik z mikrofibry, wymiary 75x150 cm, mikrofibra 345g/m2  – wartość: 5500 klików;

M. powerbank z kablem micro USB, bateria litowo-jonowa o pojemności 2600 mAh, wejście i wyjście 5V/1A, wymiary 12x2,9x2,6 cm – wartość: 5700 klików;

N. kubek Naples Botanical Garden, porcelanowy kubek w ważki, pojemność 300 ml, 1 szt. – wartość: 6000 klików;

O. kubek Naples Botanical Garden, porcelanowy kubek w motyle, pojemność 300 ml, 1 szt. – wartość: 6000 klików;

P. szklanka na kawę latte, pojemność 300 ml, 1 szt. – wartość: 6000 klików;

R. kubek ,,This coffee is making me awesome’’, pojemność 800 ml – wartość: 6000 klików;

S. torba termoizolacyjna wykonana z poliestru 600D, wymiary 22x24x25,5 cm – wartość: 6000 klików;

T. torba podróżna z dużą komorą, 1 mała kieszeń wewnętrzna, 2 przednie kieszenie zapinane na zamek, 1 tylna kieszeń zapinana na rzep, pojemność 41 l, wymiary 27,5x50,5x34 cm – wartość: 6000 klików;

U. Wysokogatunkowa bluza Polar, męska – wartość: 6000 klików;

W. Wysokogatunkowa bluza Polar, damska – wartość: 6000 klików;

Y. przenośne, składane, przewodowe słuchawki z silikonowymi nakładkami – wartość: 7000 klików;

Z. słuchawki bezprzewodowe bluetooth (v2.1) mocy max 50mW, bateria 300 mAh, w zestawie kabel do ładowania, wymiary 18.5x18.5x8.2 cm – wartość: 11000 klików;

3. Pula nagród w czasie trwania programu może ulec zmianie.

4. Dodatkową nagrodą jest karta aktywnego Czytelnika, przyznawana po osiągnięciu 500 klików przez Uczestnika programu. Dodatkowa nagroda jest nagrodą gwarantowaną. Jej wysyłka realizowana jest na zasadach ogólnych i wymaga wypełnienia formularza, zgodnie z opisem zapieszczonym w punkcie III 7. niniejszego regulaminu.

5. Nagrody przedstawione są na zdjęciach, zamieszczonych na koncie użytkownika na portalu www.infogmina.com. Wygląd nagród może różnić się od przedstawionych na zdjęciu.

6. Wyrażenie chęci wyboru danej nagrody oraz realizacja nagrody następuje przez potwierdzenie chęci odbioru nagrody w sklepie Programu po zdobyciu liczby punktów uprawniających do odbioru danej nagrody.

7. Odbiór wybranej nagrody wirtualnej odbywa się poprzez pobranie pliku z podstrony „Zdobyte nagrody”, do której można przejść za pomocą linku zamieszczonego w ustawieniach profilu użytkownika. Każda nagroda wirtualna może być zrealizowana jednorazowo w terminie wskazanym w pliku z nagrodą. Szczegółowe warunki realizacji wybranej nagrody wirtualnej są podane w pliku z nagrodą.

8. Wysyłka nagrody innej niż wirtualna wymaga przesłania w jednym z trzech formatów poprawnie wypełnionego formularza odbioru nagrody, zamieszczonego na stronie internetowej Programu na portalu Infogmina - www.infogmina.com/pl/konkurs-grywalizacja na adres e-mail powiadomienia@infogmina.com wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości rodzaju wybranej nagrody i odbywa się na adres wskazany w przesłanym formularzu. Poprawność wypełnienia formularza musi być każdorazowo potwierdzona przez przedstawiciela Organizatora.

9. Kliki nie mogą być wymieniane na gotówkę ani żadne inne przedmioty, o których nie wspomina niniejszy regulamin.

10. Dostawa nagród innych niż wirtualne jest bezpłatna. Organizator podejmuje się realizacji dostaw tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

11. Nagroda inna niż wirtualna jest dostarczona do Uczestnika możliwie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 30 dni roboczych od daty potwierdzenia weryfikacji poprawnego wypełnienia formularza wysłania, o ile nie zostanie podany inny termin realizacji.

12. Ewentualny podatek lub inne opłaty związane z uzyskaniem nagrody za kliki obciążą Uczestników Programu.

IV. Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Programu. Wszelkie zmiany w regulaminie będą obowiązywały po upływie 7 dni od dnia ich opublikowania na stronach internetowych Programu pod adresem: www.infogmina.com/pl/konkurs-grywalizacja/.

2. Czas trwania Programu „Inforeakcja – wielka klik-akcja” jest nieograniczony. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Programu w każdym czasie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia takiej informacji na stronie internetowej www.infogmina.com. Kliki zebrane przez Uczestników w trakcie trwania Programu, które nie zostaną wymienione na nagrody przed zakończeniem Programu, tracą ważność.